K2GPS

Pełna kontrola pojazdów

Aplikacja K2GPS.
Zarządzaj
flotą z każdego miejsca!

Oszczędź czas i pieniądze dzięki aplikacji K2GPS

Pełna kontrola nad obsługą pojazdów firmowych

Chcesz zachować pełną kontrolę nad obsługą firmowych pojazdów? Z naszym nowoczesnym systemem w dowolnym momencie sprawdzisz co się dzieje z Twoją flotą. Aplikacja umożliwi generowanie raportów dotyczących aktualnego położenia pojazdu, zużycia paliwa oraz zastosowanej techniki jazdy. Korzystanie z oprogramowania jest intuicyjne, można jej użyć w dowolnej chwili i szybko uzyskać potrzebne informacje. Z aplikacją K2GPS łatwo sprawdzisz co dzieje się z twoją flotą.

Korzyści systemu K2GPS

Dzięki aplikacji szybko uzyskasz informacje o statusie i położeniu samochodu w czasie rzeczywistym. Będziesz miał również wgląd do podstawowych danych o samochodzie, historii przejazdów i raportów z trasy! Dzięki technologii GPS system ułatwi lokalizowanie samochodów, umożliwi także bezpieczne i bezkolizyjne przekroczenie bramek autostradowych!

Ułatwia dostęp do informacji

Korzystanie z systemu K2GPS dzięki aplikacji jest dużo prostsze! Dzięki niej, z pomocą kilku kliknięć pobierzemy odpowiednie raporty bez konieczności logowania się do systemu! To znacznie ułatwi pracę i pozwoli skupić się na innych zadaniach!

Przyspiesza zbieranie danych

Siedząc w biurze, pracując w terenie, będąc w delegacji, czy we własnym domu – możesz w dowolnym momencie uzyskać informacje o pojazdach! Dzięki zainstalowanej na telefonie aplikacji, szybko połączysz się z bazą i sprawdzisz co dzieje się z Twoją flotą!

Pozwoli szybciej zareagować

Coś niepokojącego dzieje się z jednym z pojazdów? Dzięki aplikacji, dowiesz się o tym natychmiast! W ten sposób szybciej podejmiesz odpowiednie kroki, by sprawdzić co jest przyczyną alarmu. Na bieżąco będziesz mógł również kontrolować technikę prowadzenia pojazdów i odpowiednio reagować w przypadku uchybień!

Użycie aplikacji pomoże w lepszej organizacji pracy.

Dzięki systemowi K2GPS właściciel floty może w czasie rzeczywistym sprawdzać położenie i parametry pojazdów. Dzięki nam zwiększ efektywność pracy! Z naszym systemem szybko zweryfikujesz, czy pojazd znajduje się tam, gdzie powinien być! A przy tym sporo zaoszczędzisz.

Sprawdź korzyści!

Wykorzystując aplikację, uzyskasz potrzebne dane dotyczące floty.

Pobieraj raporty z pomocą kilku kliknięć dowiesz się więcej o parametrach pracy samochodu.

Kontroluj położenie pojazdów dzięki aplikacji łatwo sprawdzisz w którym miejscu zlokalizowany jest samochód

Wykorzystaj aplikację
raporty aplikazji

Jeśli potrzeba, reaguj! Jeśli wydarzy się coś podejrzanego, system automatycznie powiadomi Cię o tym

Przeanalizuj koszty pobierając raporty możesz zweryfikować wydatki i poszukać pomysłów na ich obniżenie

Sprawdź wydajność pracy możesz zweryfikować, czy Twój kierowca jedzie ekonomicznie, czy nadwyręża pojazd

Wykorzystując aplikację, klient w dowolnym momencie uzyska potrzebne dane dotyczące floty. Codziennie pracujemy nad ulepszeniem naszego rozwiązania, dołączając kolejne funkcjonalności. Dzięki wykorzystaniu technologii GPS, system stale aktualizuje informacje i udostępnia je w formie raportów.

Podgląd na żywo

Pogląd położenia samochodów - na żywo

Dzięki aplikacji, zyskasz możliwość podglądu położenia wszystkich samochodów floty w czasie rzeczywistym. Mapka zaprezentuje rozmieszczenie poszczególnych aut, przedstawi też dodatkowe parametry, takie jak: aktualny stan zapłonu, brak zasilania, poziom paliwa czy prędkość pojazdu. Z poziomu aplikacji można również sprawdzić dodatkowe szczegóły w postaci pop-up.

Raporty paliwa w aplikacji

Raporty paliwa - screen wykresu, tankowań

Aplikacja ułatwi zbieranie informacji o parametrach samochodu. W widoku raportów można sprawdzić stopień zużycia paliwa, dane dotyczące prędkości, techniki prowadzenia samochodu oraz szereg innych informacji. Dzięki obszernym raportom, łatwo wyłapiesz wszelkie nieprawidłowości

Kontrola i planowanie

Kontrola i planowanie czasu pracy

Spedycja w przedsiębiorstwie może być znacznie łatwiejsza, przy zastosowaniu danych z tachografu. To przydatne narzędzie, które niesie szereg istotnych informacji odnośnie efektywności realizacji zadań powierzonych pracownikom. Dzięki aplikacji, możesz sprawdzić w jaki sposób wywiązuje się oni z obowiązków i ustalisz jakie działania podjąć, by zwiększyć wydajność.

Moduł powiadomień

System K2GPS zawiera również wbudowany moduł powiadomień. Z jego pomocą można łatwo ustawić podstawowe przypomnienia, dotyczące na przykład konieczności przeprowadzenia przeglądu technicznego, wymiany oleju silnikowego czy zakupu nowej polisy ubezpieczenia. Użytkownik może samodzielnie dodawać własne powiadomienia i ustalać określone limity.

Alerty - powiadomienia o zdarzeniach na drodze

Z aplikacją szybciej dowiesz się o niekontrolowanych zdarzeniach na drodze! Możesz samodzielnie ustawić alerty, dotyczące niektórych kwestii, takich jak przekroczenie prędkości samochodu, naruszenie braku pozwolenia na wjazd lub wyjazd ze strefy lub zanik zasięgu GPS. Powiadomienia umożliwią jeszcze szybszą reakcję i wyjaśnienie problemu.

trasy przejazdu w aplikacji

Odtworzenie trasy przejazdu

Poprzez panel animacji, możesz zweryfikować przebieg trasy, którą pokonał pojazd floty. Na mapce zobaczysz rzeczywistą drogę pracownika, oraz szereg parametrów dotyczących zadania, na przykład czas przejazdu, punkty postoju, czy ewentualne opóźnienia w trakcie jazdy.

Tachograf w aplikacji

Pobieranie danych z Tachografu

System K2GPS znacznie ułatwi generowanie raportów. Możesz w dowolnym momencie zlecić pobranie aktualnych informacji z tachografu bezpośrednio z poziomu aplikacji. W ten sposób łatwo sprawdzić aktualne odczyty ze wszystkich samochodów dostępnych we flocie pojazdów.

K2GPS to system stworzony
aby pomagać
w efektywnym zarządzaniu flotą.

Kupno nowych samochodów do firmy wiąże się ze sporym wydatkiem, nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwo tak bardzo dba o swoje pojazdy. Wykorzystanie aplikacji pomoże zoptymalizować pracę, zabezpieczy auta przed kradzieżą lub innymi uszkodzeniami i pozwala obniżyć koszty eksploatacji.

TopGUARD®

Bezpieczeństwo
na najwyższym
poziomie

TopGUARD® jest autorskim zaawansowanym rozwiązaniem zabezpieczającym Twój pojazd przed kradzieżą! Nasi wyszkoleni technicy instalują w pojeździe system TopGUARD®, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próbie uruchomienia czy też wciągnięcia na lawetę natychmiast wysyła sygnał alarmowy do Centrum Monitoringu w któym podejmują działania zapobiegające kradzieży pojazdu.

Przetestuj system
K2GPS

bez ponoszenia kosztów

Dla niezdecydowanych i ostrożnych proponujemy możliwość sprawdzenia funkcjonalności naszego pakietu! Skontaktuj się z nami, a udostępnimy Ci wersję demo przygotowaną specjalnie do twoich potrzeb. Za sprawdzenie aplikacji nie zapłacisz ani grosza, jednocześnie zweryfikujesz, czy jest to system dla Ciebie!

System Lokalizacji Pojazdów

Zaloguj się do swojego systemu: