System Lokalizacji Pojazdów K2GPS

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. jest jednym z liderów monitorowania pojazdów GPS. Monitoring pojazdów prowadzony jest stale 24h na dobę przez Centrum Monitoringu, posiadające koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Sprawdź

Historia firmy

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp.z o.o. jest jednym z liderów monitoringu pojazdów oraz w obiektów stacjonarnych. Podstawą prawna do działalności jest posiadana przez firmę koncesja wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji L-0635/01. W ciągu 16 lat istnienia, spółka zdobyła zaufanie ponad dziesięciu tysięcy Klientów, którzy skorzystali z usług monitorowania GPS, co stanowi najlepsze świadectwo i gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Kwiecień 2015

Otwarcie nowej siedziby Agencji Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o.

Czerwiec 2013

System monitoringu pojazdów firmy K2GPS został zamieszczony na oficjalnej liście akcesoriów TOYOTY oraz LEXUS.

Listopad 2012

Uruchomiona zostaje aplikacja K2GPS LOGISTIC – nowoczesne rozwiązanie do zarządzania flotą i monitoringu pojazdów (profesjonalne raporty, moduł ECODRIVING, moduł Tachografu, rozwiązania mobilne).

Luty 2012

Opracowana została specjalna wersja Systemu K2GPS pod ochronę i monitoring GPS pojazdów - bankowozów typu C.

Grudzień 2009

Uruchomiony zostaje system monitoringu pojazdów K2GPS WEB-CAR, dodatkowo rozszerzamy ofertę o moduły czytające dane z magistrali CANBUS oraz J1708 do ponad 500 modeli pojazdów.

Czerwiec 2007

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 pozytywnie przechodzi audyt związany ze Stosowaniem Systemu Zarządzania Jakością i spełnia wymagania PN-EN ISO 9001:2008 m.in. w zakresie:

  • monitoringu obiektów stałych (monitoring pożarowy) i ruchomych (System Lokalizacji Pojazdów K2GPS)

Kwiecień 2007

Budowa nowej serwerowni: zakup nowych komputerów, oprogramowania bazy danych, oprogramowania mapowego. Zaprojektowany i zbudowany od nowa został automatyczny systemu zasilania awaryjnego serwerowni wraz z własnym agregatem prądotwórczym. Dodatkowo rozbudowane zostaje Centrum Monitorowania Alarmów K2 o kolejne stanowiska dyspozytorskie. Monitoring pożarowy, monitoring GPS i śledzenie GPS pojazdów nadzoruje więc więcej osób.

Kwiecień 2007

Logo K2GPS zostaje zarejestrowane jako międzynarodowy znak towarowy K2GPS™.

Styczeń 2007

Zostaje opracowany pierwszy lokalizator śledzenia GPS: GPS/GSM z rodziny SL100.

Grudzień 2006

System monitoringu pojazdów K2GPS przechodzi testy w klasie profesjonalnej PRF przeprowadzone przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT.

Listopad 2006

Uruchamiamy Prywatny APN w sieci ERA od tej pory wszystkie nasze połączenia w sieci komórkowej realizowane są poprzez wyodrębnioną i zaszyfrowaną w strukturze operatora podsieć, gwarantująca użytkownikowi bardzo duży poziom bezpieczeństwa przesyłanych danych. Śledzenie i monitorowanie GPS staje się bezpieczniejsze.

Marzec 2003

Powstają pierwsze SYSTEMY MONITORINGU POJAZDÓW K2GPS.

  • Wdrożenie satelitarnego systemu lokalizacji do ochrony monitorowanych pojazdów.
  • Opracowanie systemu do zarządzania flotą.

Wrzesień 2001

Przyznanie AOOIM K2 koncesji MSWIA - Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało Agencji Ochrony Osób i Mienia K2 Sp.zo.o. koncesję L-0635/01 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia.

Czerwiec 2001

ROZPOCZECIE DZIAŁALNOSCI GOSPODARCZEJ - Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. rozpoczęła działalność gospodarczą i budowę Centrum Monitoringu Alarmów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekiny MOBILE MENU