System Lokalizacji Pojazdów K2GPS

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. jest jednym z liderów monitorowania pojazdów GPS. Monitoring pojazdów prowadzony jest stale 24h na dobę przez Centrum Monitoringu, posiadające koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Sprawdź

K2GPS zgodny z systemem e-TOLL

K2GPS zgodny z systemem e-TOLL 15-09-2021

Z satysfakcją pragniemy poinformować, że System K2GPS uzyskał pozytywny wynik testów w celu uruchomienia usługi rozliczania przejazdów e-TOLL!

1 października 2021r. to ostateczny termin w którym przestaje obowiązywać system rozliczania przejazdów drogami płatnymi na zasadach viaTOLL na rzecz nowego system poboru opłat drogowych e-TOLL i obejmie on wszystkie płatne odcinki dróg i autostrad w Polsce. Obowiązek korzystania z nowego systemu systemu dotyczy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także autobusów.

System K2GPS wraz z zamontowanym w pojeździe urządzeniu ZSL umożliwia połączenie z systemem poboru opłat e-TOLL. Zasady rozliczania opłat za przejazdy naliczane będą na podstawie bezprzewodowej transmisji danych z urządzeń opartych o technologię pozycjonowania GPS do portalu Ministerstwa Finansów. Montaż urządzenia ZSL to w naszej ocenie najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań, eliminujące udział kierowcy w procesie rejestrowania przejazdów.

e-toll-1024
e-toll-1024

Rekiny MOBILE MENU