System Lokalizacji Pojazdów K2GPS

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. jest jednym z liderów monitorowania pojazdów GPS. Monitoring pojazdów prowadzony jest stale 24h na dobę przez Centrum Monitoringu, posiadające koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Sprawdź

Skuteczne zabezpieczenia auta przed kradzieżą

Najnowsze Audi A8 06-02-2019
Skuteczne zabezpieczenia auta przed kradzieżą. Podpowiadamy jak to zrobić.

Kupując pojazd z fabrycznym zabezpieczeniem musimy być świadomi tego, że z racji ich "masowości" są one bardzo dobrze znane potencjalnym złodziejom samochodów. Chcąc zabezpieczyć swój samochód przed kradzieżą warto zainwestować w rozwiązania dodatkowe podnoszące skuteczność ochrony pojazdu. Poniżej prezentujemy krótkie opisy kilku z nich.

Blokada skrzyni biegów lub pedałów
Skuteczna, bo może odstraszyć złodzieja zanim ten zdoła dostać się do wnętrza. Często widząc takie blokady włamywacze rezygnują z próby kradzieży samochodu. Usuwanie stalowych trzpieni uniemożliwiających zmianę przełożenia, trwa przynajmniej kilka minut.

Alarm fabryczny
Skuteczny w konfrontacji z niewyspecjalizowanymi złodziejami. Bardziej obeznani złodzieje ze specjalnymi urządzeniami potrafią odczytać kody i wykorzystywać je do programowania własnych kluczyków.

Autoryzacja kierowcy
Za pośrednictwem unikatowego identyfikatora potwierdzającego obecność osoby uprawnionej do uruchomienia pojazdu, przywracane są wcześniej odcięte układy odpowiedzialne za rozruch pojazdu.

Wyłącznik OBD lub fałszywe OBD
Dzięki temu zabezpieczeniu złodziej nie będzie w stanie połączyć się z właściwym złączem diagnostycznym OBD. Brak komunikacji z faktycznym złączem ODB uniemożliwia mu wyłączenie immobilizera lub dezaktywację innych fabrycznych systemów zabezpieczających.


Lokalizowanie przez GPS /GSM
Monitoring GPS jest dla złodziei przeszkodą utrudniającą kradzież pojazdu. Złodzieje nie mają świadomości o tym, że pojazd jest stale monitorowany. W przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próby uruchomienia, wciągnięcia na lawetę czy próby zagłuszenia monitorowania GPS, następuje natychmiastowy kontakt telefoniczny z właścicielem w celu weryfikacji alertu. W przypadku kradzieży - podczas postoju może zostać zdalnie unieruchomiony.

Namierzanie radiowe
Lokalizator wielkości kostki masła odporny na zagłuszanie sygnałów, działające nawet w kontenerach lub parkingach podziemnych. Własne zasilanie bateryjne zapewnia pracę w trybie uśpienia nawet przez okres 3 lat. Aktywowane w momencie zgłoszenia kradzieży, pozwala na ustalenie pozycji z bardzo wysoką dokładnością. Niestandardowe miejsca montażu utrudnia odnalezienie go przez potencjalnego złodzieja.

Rekiny MOBILE MENU