System Lokalizacji Pojazdów K2GPS

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. jest jednym z liderów monitorowania pojazdów GPS. Monitoring pojazdów prowadzony jest stale 24h na dobę przez Centrum Monitoringu, posiadające koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Sprawdź

Nowe funkcjonalności w Systemie K2GPS Logistic

Nowe funkcjonalności w Systemie K2GPS Logistic 11-01-2017

System K2GPS Logistic to platforma którą nieustannie rozwijamy. Wraz z rozwojem technologii oraz sugestiami naszych klientów-użytkowników wprowadzamy rozwiązania pomagające z jeszcze większą skutecznością zarządzać flotą pojazdów.

RANKING ECODRIVING

Raport Ranking Ecodriving to nowa funkcjonalność, która ma za zadanie analizę stylu jazdy kierowcy, wykorzystania pojazdu i zestawieniu ich w ranking. Pozwala to w łatwy i przejrzysty sposób określić, który kierowca przynosi oszczędności firmie.

Ranking oparty jest analizę następujących danych:

- zużycie paliwa

- zużycie paliwa na 100 km

- ocena dynamiki jazdy

- ocena przyśpieszeń oraz hamowań

- ocena pracy silnika

- ocena kontroli prędkości

Dodatkowo w chmurce z informacjami o pojeździe widoczna jest ocena stylu jazdy ogółem za dzień bieżący. Użytkownik ma również do dyspozycji opis w jaki sposób dany parametr analizowany jest przez system.

 

OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI (SPEED LIMIT)

Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem jest narzędzie do analizy prędkości pojazdu na drodze względem ograniczeń wynikających z kodeksu drogowego (znaki drogowe). System porównuje prędkość pojazdu względem ograniczenia w danym miejscu. Ograniczenia wyświetlane są na liście pojazdów pomiędzy prędkością a poziomem paliwa oraz w chmurce z informacjami o pojeździe. Informacja o ograniczeniu wyświetla się dla pojazdów, których prędkość jest większa niż 50km/h.

Przekroczenie ograniczeń prędkości jest również jednym z kryteriów oceny stylu jazdy i podlega ocenie.

 

tabela tras
tabela tras
opis ocen
opis ocen
ograniczenia prędkości
ograniczenia prędkości
ranking ecodriving
ranking ecodriving
ocena
ocena
speed limit
speed limit
ecodriving
ecodriving
 

Rekiny MOBILE MENU