System Lokalizacji Pojazdów K2GPS

Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. jest jednym z liderów monitorowania pojazdów GPS. Monitoring pojazdów prowadzony jest stale 24h na dobę przez Centrum Monitoringu, posiadające koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Sprawdź

Zniżka na AC dzięki K2GPS

Zniżki na AC 30-12-2016

Ubezpieczenie AC jest nieobowiązkowe i nie każdy właściciel pojazdu decyduje się na jego zakup. AC niesie ze sobą wiele korzyści lecz wiąże się z dodatkowymi, niemałymi kosztami. Jak obniżyć koszty na tego typu ubezpieczenie?

Sprawdzonym sposobem jest instalacja w pojeździe lokalizatora K2GPS. Zniżka wynosi do 15 proc. i dotyczy zarówno samochodów osobowych i dostawczych jak i ciężarowych. Lokalizator K2GPS to skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą. W pojeździe możemy zainstalować dodatkowe czujniki, które zareagują w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do wnętrza pojazdu, próby zagłuszenia sygnału GPS czy wciągnięcia na lawetę. Moduł K2GPS wyposażony jest w funkcję "WYPADEK" - czujnik monitorujący zdarzenia drogowe. W przypadku nieudanej próby kontaktu z kierowcą Centrum Monitoringu kieruje pomoc na miejsce wypadku.

Potwierdzeniem jest Ocena skuteczności zabezpieczenia przed kradzieżą pojazdów w klasie profesjonalnej wydana przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji. 

 

Ocena_skutecznosci_ciezarowe
Ocena_skutecznosci_ciezarowe
Ocena_skutecznosci_osobowe_dostawcze
Ocena_skutecznosci_osobowe_dostawcze

Rekiny MOBILE MENU